KAS MĒS ESAM / KAS MŪS VIENO

KAS MĒS ESAM / KAS MŪS VIENO

Biedrību “Ar pasaules pieredzi Latvijā” izveidojām 2017. gadā, lai Latvijā radītu remigrantu tīklu, rosinātu sadarbības kultūru un domu apmaiņu, kā arī stiprinātu saites ar cilvēkiem, kuri dzīvo ārpus Latvijas, bet domā par atgriešanos mājās.

Mūsu biedrība ir pirmā un vadošā remigrācijas organizācija Latvijā, tālab aktīvi iesaistāmies dažādos sabiedriskos pasākumos, konferencēs un diskusijās par remigrantiem svarīgām tēmām.

Ko mēs darām

Ko mēs darām

Ik mēnesi rīkojam iedvesmojošus stāstu vakarus kādā no Rīgas krodziņiem, kur vairāki runātāji dalās gan ar pasaulē pieredzēto, gan atziņām par atgriešanos dzimtenē. Protams, neizpaliek arī diskusijas un iespēja atrast domubiedrus, lai strādātu pie kopīgām iecerēm.

Ja Tevi saista tas, ko mēs darām, seko @ArPasaulesPieredzi un pievienojies mūsu domubiedru grupai.

KAS IR MŪSU PALĪGI

KAS IR MŪSU PALĪGI

Viens nav cīnītājs, mūsu ir daudz! Regulāri sadarbojamies ar Eiropas Latviešu
Apvienību (ELA), Pasaules brīvo latviešu apvienību (PBLA), Ārlietu ministriju, vairākāmdiasporas organizācijām, Latvijas investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), kā arī jaunuzņēmumiem un citām līdzīgi domājošām organizācijām. Ja redzi, ka mūsu mērķi un idejas saskan ar Tavējām, ar prieku iepazīsimies un strādāsim kopā!