AppLV Membership Benefits programmā iekļauts Turkish Airlines

Jaunumi
12.12.2022.

Biedrība “Ar pasaules pieredzi Latvijā” (AppLV) papildina AppLV Membership Benefits programmu ar vienu no lielākajām pasaules aviosabiedrībām – Turkish Airlines, kļūstot par aviosabiedrības Corporative Club biedru. Tas ļauj AppLV biedriem saņemt līdz pat 10% atlaides lidojumiem, papildus 10 kilogramus bagāžai un automātiskas elastīgās biļetes katru reizi lidojot ar Turkish no kādas no 10 lielākajām pasaules lidostām, tostarp Rīgas un Stambulas. Sadarbības programmas ietvaros, biedrības biedriem būs atvieglotas iespējas doties atpūtā uz ārvalstīm, gan mērot ceļu atpakaļ uz mājām.

Turkish Airlines ir Turcijas nacionālā aviosabiedrība. Kopš 2022. gada šajai aviosabiedrībai ir vairāk kā 340 lidojumu galamērķi 126 pasaules valstīs, padarot to par lielāko aviosabiedrību pasaule pēc sasniegto lidostu skaita. Aviosabiedrība vienlaicīgi ir lielākās aviokompāniju alianses «Star Alliance» biedrs un ir viena no visstraujāk augošajām aviokompānijām Eiropā. Biedrība pateicas aviosabiedrības jaudīgajai komandai par viesmīlīgo attieksmi un pretīmnākšanu.

Galamērķu saraksts, uz kuriem nedarbosies korporatīvās cenas, ir sekojošs: Mahe Island, Male, Mauritus, Seychelles, Cebu, Phuket, Zanzibar, Cancun, Antananarivo, Sharm El Sheikh, Marrakech, Bali, Malaga, Nice, Aqaba, Batumi, Dubrovnik, Sochi, Skopje, Rovaniemi, Hurghada, Havana, Madinah, Bodrum, Dalaman, Trabzon, Ercan, Nevşehir, Edremit and Ordu – Giresun

Sākot ar 2023. gadu, AppLV plāno paplašināt Membership Benefits programmu augošajam biedru skaitam. Ja nesen esi atgriezies uz dzīvi Latvijā, esi digitālais nomads vai ārvalstnieks, kas strādā Latvijā – kļūsti par biedrības biedru, aizpildot šo anketu. Biedrība regulāri organizē tīklošanās pasākumus, konferences un seminārus, kā arī iesaistās lēmumpieņemšanās procesā, lai tautiešiem būtu vienkāršāk un ērtak atgriezties Latvijā .

Ja Jūsu uzņēmums vēlas piesaistīt sev speciālistus ar pasaules pieredzi, ļoti priecāsimies uzsākt sadarbību AppLV Membership Benefits programmas ietvaros. Intereses gadījumā, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz arita@arpasaulespieredzi.lv