AppLV jūnija pasākumu kalendārs

Pasākumi
03.06.2024.

Karstuma pavadīti sagaidām jau jūnija mēnesi, kurā līdz Jāņiem, vēl ir lieliska iespēja apmeklēt AppLV pasākumus. Būs iespēja mazliet atveldzēties un ievilkt elpu mūsu ikmēnēša Happy Hour, kurš šoreiz norisināsies otrpus Daugavai – Āgenskalna Tirgū. Viens no sarunu tematiem var būt AppLV uzsāktā jaunā iniciatīva, lai veicinātu diasporas investīcijas Latvijas uzņēmumos (plašāk par to var lasīt zemāk). Mūsu biedriem arī atgādinām, ka vēl ir palikušas pēdējās vietas braucienam uz Roņu salu septembrī – vairāk informāciju var meklēt mūsu Members Only kanālā. Uz tikšanos!
P.S. AppLV 6. jūnijā apritēs 7 gadi kopš AppLV dibināšanas sanāksmes – ir daudz kas sasniegts, un paldies jums visiem, ka esat daļa no šīs biedrības! Ceram to atzīmēt ar jums Happy Hour! 


06.06.- 18:30
Happy Hour Āgenskalna Tirgū (Sporta iela 2)

Tiekamies ārā “Siltumnīcā” – Āgenskalna Tirgus pagalmā!! FB pasākums.


 

18.06.- 18.30
Atvērtā biedru sēde (Loze & Partneri, Valdemāra ielā 33-5)

Kā parasti, atvērtajā biedru sēdē apspriedīsim aktuālos notikumus. Ja vēlies vairāk iesaistīties organizācijas darbā, noteikti pievienojies tiešsaistē vai klātienē Loze & Partneri, Valdemāra ielā 33-5!


JAUNUMI

Ar prieku paziņojam par jaunu iniciatīvu, kuras mērķis ir veicināt investīcijas Latvijas uzņēmumos, izmantojot ārvalstīs dzīvojošo tautiešu kapitālu. 21. maijā mēs iepazīstinājām Saeimas Uzņēmējdarbības attīstības apakškomiteju ar mūsu programmas koncepciju.

Galvenie programmas punkti:

Mērķis: Veicināt diasporas investīcijas Latvijas uzņēmumos.

Astoņu soļu plāns: Visaptveroša stratēģija, lai novirzītu uzkrājumus stratēģiskām nozarēm, piemēram, IKT, biotehnoloģijām un aizsardzības nozarei.

Ieguvumi: Stiprināt saikni ar Latviju un palielināt emigrantu atgriešanās iespējamību.

Atbalsts: Iespējamie stimuli, piemēram, ieguldījumu garantijas, kapitāla pieauguma nodokļa atvieglojumi un valsts līdzfinansējums (apspriežams).

Mūsu valdes priekšsēdētāja vietnieks Miks Muižarājs uzsvēra, cik svarīgi ir uzturēt saikni ar Latviju un kā šī programma var kalpot kā tilts, lai diasporas iedzīvotāji varētu investēt un potenciāli atgriezties dzimtenē.

Turpmākie soļi:

Mēs ceram uz sadarbību ar Ekonomikas ministriju, “Altum” un diasporas pārstāvjiem, lai līdz oktobrim izstrādātu priekšlikuma projektu.

Mēs pateicamies parlamentāriešiem un jo īpaši apakškomitejas priekšsēdētājam Ervīnam Labanovskim par iespēju uzstāties. Veidosim Latvijas labklājīgu nākotni!

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/22.05.2024-piedavas-jaunu-programmu-diasporai-investesanai-latvijas-uznemumos.a554876/ 


 

Lai nepalaistu garām nākamos pasākumus, pievienojies AppLV Updates Whatsapp grupai, spiežot ŠEIT vai noskenējot QR kodu zemāk.