AppLV jūlija pasākumu kalendārs

Pasākumi
09.07.2024.

Gada īsākā nakts ir aizritējusi, un klāt jau ir jūlijs. Šo mēnesi mēs sāksim ar jau kārtējo Happy Hour – šoreiz gan tas norisināsies citā vietā – Briāna ielas kvartālā vietā ar nosaukumu “Desiņas un Mīdijas” blakus Labietim. Tālāk, nedēļās nogalē aicināsim jūs vērot valdes locekļa, kā arī citu biedru uzstāšanos festivālā LAMPA (organizējam arī līdzi braukšanu; skat. linku zemāk). Sadarbībā ar Ārlietu Ministru, turpinām arī mūsu veiksmīgi iesākto remigranu atbalsta programmu, kuras ietvaros šomēness nosināsies jau veseli 2 pasākumi.

Uz tikšanos!


04.07., 18:30
Happy Hour – Centrā (Desiņas un Mīdijas, Aristida Briāna iela 9a)

 FB pasākums.


6.07.
Festivāls LAMPA

Valdes loceklis Roberts Alhimionoks pārsāvēs AppLV diskusijā “Pieredzē balstītu padomu darbnīca “Latvijas ekonomika: sacensība ar sevi vai ar kaimiņvalstīm?”” LDDK teltī.


09.07., 15.00
Atbalsta programma potenciālajiem remigrantiem (attālināti)

Biedrība “Ar pasaules pieredzi Latvijā” ir uzsākusi uz pētījumos pierādītām atziņām veidotu projektu – atbalsta semināru topošajiem un esošajiem remigrantiem! Pētījumi uzrāda, ka iejusties pēc atgriešanās mājās vieglāk ir tiem remigrantiem, kas iepriekš ir labāk sagatavojušies un vairāk izprot atgriešanās emocionālos aspektus.
Aicinām piedalīties atbalsta programmā diasporas pārstāvjus, kas apsver un/vai plāno atgriezties Latvijā, un vēlas emocionāli sagatavoties savai atgriešanās pieredzei. Semināra laikā klīniskā psiholoģe un remigrācijas pētniece Iveta Ozola-Cīrule pastāstīs par atgriešanos ietekmējošiem faktoriem un būs iespēja uzdot sev aktuālos jautājumus par šo tēmu. *Projektu atbalsta Latvijas Republikas Ārlietu ministrija no diasporas atbalsta projektu programmas līdzekļiem.


23.07., 18.30
Atvērtā biedru sēde (vieta tiks precizēta)

Kā parasti, atvērtajā biedru sēdē apspriedīsim aktuālos notikumus. Ja vēlies vairāk iesaistīties organizācijas darbā, noteikti pievienojies tiešsaistē vai klātienē!


27.07., 10:00- 15.00 (Miera studija Nometņu ielā 61)
Atbalsta programma remigrantiem (klātienē)

Biedrībā uzsākts jauns, daudzsološs projekts ar mērķi sniegt atbalstu remigrantiem, atgriežoties Latvijā!

Aicinām piedalīties izglītojošā seminārā tos remigrantus, kas atgriezušies Latvijā salīdzinoši nesen un saskārušies ar iejušanās problēmām vai vēlas saņemt atbalstu, lai uzlabotu savas spējas iejusties. Tāpat arī programma ir piemērota tiem, kas ir atgriezušies jau ilgāku laiku un saskaras ar grūtībām iejusties. Semināra laikā būs iespēja uzzināt par atgriezšanos ietekmējošiem faktoriem, sanēmt prakstisku ceļvedi un strādāt ar savu atgriezšanās pieredzi. Dalība grupā ir brīvprātīga un tiks ievērota konfidencialitāte. Vietu skaits ierobežots. Programma ir bezmaksas. *Projektu atbalsta Latvijas Republikas Ārlietu ministrija no diasporas atbalsta projektu programmas līdzekļiem.

Pieteikties: https://forms.gle/EFZpoDNHKk39viYi7


Lai nepalaistu garām nākamos pasākumus, pievienojies AppLV Updates Whatsapp grupai, spiežot ŠEIT vai noskenējot QR kodu zemāk.