Nākamais AppLV Happy Hour – 05.01.2023 Āgenskalna Tirgū

Pasākumi
06.12.2022.

Happy Hour koncepts pavisam vienkāršs – cilvēki, kas atgriezušies uz dzīvi Latvijā no ārvalstīm, vai digitālie nomadi un ārvalstnieki, kas dzīvo Latvijā satiekas ceturtdienas vakarā, lai kopīgi izdzertu aliņu un aprunātos par lielākām vai mazākām tēmām. Vakarā noslēgumā mazāk garāmgājēju Rīgā ir svešinieki. Šo pasākumu organizējam kopš augusta sākuma un katru reizi aug gan cilvēku skaits, gan sarunu intensitāte. Katrā Happy Hour kontingents mainās. Iepriekšējais Happy Hour pulcēja biotehnoloģiju pētniekus, datu arhitektus, skolotājus, tulkošanas pakalpojumu pārdevējus, inženierus, auditorus un māksliniekus. Sarunas bija par globālo politiku, pasaules klejošanu un virkni citu tēmu.

2023. gadu uzsākam ar pirmo Happy Hour Āgenskalna tirgū. Tuvākajā laikā mājas lapā un mūsu Facebook kontā publicēsim konkrētas detaļas par pasākuma norisi.

Ja esi atgriezies no ārvalstīm Latvijā un vēlies papildināt savu tīklu ar cilvēkiem ar interesantu profesionālu pasaules pieredzi, šis noteikti ir pasākums Tev!