AppLV februāra tīklošanās pasākumu kalendārs

Pasākumi
31.01.2023.

Joprojām ir ziema. Bet labā kompānijā tā nešķiet tik drūma. Jau rīt, 2. februārī, mēs organizējam astoto AppLV Happy Hour. Iepriekšējie pasākumi vienmēr pulcējuši interesantu kopāniju ar cilvēkiem, kuri pēc dzīves ārvalstīs pārcēlušies uz Latviju un šobrīd šeit veido dažādus interesantus projektus. Esam droši, ka arī šī reize nebūs izņēmums. Pasākumā nav programmas, bet valda saturīgas sarunas par profesionālajām pieredzēm un izaicinājumiem, notikumiem Latvijā un pasaulē, vai pilnīgi nesaistītām tēmām. 

AppLV biedri arī būs pārstāvēti kuplā skaitā. Ja rodas interese par to, kas ir AppLV un ko tā ziemā ēd, Happy Hour būs arī lieliska iespēja, lai uzzinātu par to, pie kā mēs strādājam, piemēram:

– Jau Februāri Radio NABA ēterā sāks raidīt AppLV radījumu Horizontalogs. Katrs raidījums apskata vienu pasaules valsti un mēs kopā ar viesi mēģinām izdibināt gan personīgas, gan praktiskas mācības no dzīves šajā zemē. Pirmā epizodē iedziļināsimies Afganistānā. Atnāc uz Happy Hour, padalies ar mums, un varbūt arī Tavu stāstu tālāk izzināsim radio eterā!

– Plānojam ar martu uzsākt ekspedīcijas nelielām grupām gan Latvijā, gan ārpus tās. Tā ir iespēja lieliskā kompānijā gūt neaizmirstamus iespaidus un know-who saviem plāniem nākotnē. 

Zemāk citu pasākumu kalendārs 1.02.- 28.02.2023:

 

Drīzumā!
Pirmais Horizontalogs raidījums Radio NABA
02.03 18:30 – Happy Hour Āgenskalna Tirgū
25.03 – AppLV ekspedīcija biedriem (šoreiz Latvijā)
Arī martā – Biedru kopsapulce 

Lai nepalaistu garām nākamos pasākumus, pievienojies AppLV Updates Whatsapp grupai, spiežot ŠEIT vai noskenējot QR kodu zemāk