AppLV marta tīkošanās pasākumu kalendārs

Pasākumi
01.03.2023.

Ar katru dienu stūrējam tuvāk pavasarim. Arī šomēnes biedrība “Ar pasaules pieredzi Latvijā” ir sarūpējusi virkni aizraujošu tīklošanās pasākumu, kuros atrast jaunus un interesantus kontaktus gan kopīgai laika pavadīšanai, gan jaunu profesionālu projektu realizēšanai.

 

Šeit pāris pasākumi, kurus neaizmirsti iekļaut savā mēneša kalendārā:

 

02.03. 18:30
March Happy Hour
Sarunas neformālā gaisotnē par pasaules klejojumiem, pieredzēm ārpus Latvijas, vai vienkārši nesaistītām tēmām, ar ārvalstīs strādājošiem profesionāļiem, kas atgriezušies vai pārcēlušies uz dzīvi Rīgā.
Tiekamies Āgenskalna Tirgū uz ikmēneša Happy Hour.

 

06.03. 11:00
Horizontalogs: Četri gadi Afganistānā
Radio NABA ēterā tiks raidīts pirmais AppLV raidījums ar skanīgo nosaukumu – Horizontalogs. Raidījuma pirmā viešņa ir Ieva Hertela, kura atradās Kabulā dienā, kad to ieņēma Talibu kaujinieki. Ievas episkais piedzīvojums ar izglābšanos no Afganistānas ēterā būs vien 30 minūtes, taču garākā raidījuma versija būs pieejama šajā mājaslapā un citās straumēšanas platformās.

 

16.03. 18:30
Stāstu vakars
Divi fenomenāli runātāji uzstāsies stāstu vakarā Vecrīgā. Iedziļināsimies abu pieredzēs par klejojumiem ārpus Latvijas un to ceļu, kas aizvedis atpakaļ uz mājām. Šomēnes mēs pētīsim remigrantu psiholoģiju un emociju atpazīšanu. Kā vienmēr, Sidrērijā.

 

21.03. 18:30
Biedru sēde

Mūsu biedri, draugi un interesenti ir aicināti piedalīties sarunās par biedrības aktuālitātēm un nākotnes plāniem. Piedalieties klātienē Loze & Partners (Valdemāra iela 33 – 5) vai attālināti.

 

25.03. 18:30
Biedru pārgājiens
Organizējam pirmo biedru ekspedīciju. Šis ir īstais pasākums tev, ja ir interese izvēdināt galvu un sestdienu pavadīt interesantā kompānija klejojot pa Vidzemes pauguriem un ielejām. Lūdzu, reģistrējieties, izmantojot Google veidlapu.

 

DRĪZUMĀ!

2023. gada Biedru kopsapulce, kurā apstiprināsim gada pārskatu.

Ja esi ieinteresēts kopā ar citiem biedriem trenēties un skriet Rimi Rīgas maratonu 07.05.23, aizpildi šo Google formu.

 

Lai nepalaistu garām nākamos pasākumus, pievienojies AppLV Updates Whatsapp grupai, spiežot ŠEIT vai noskenējot QR kodu zemāk.