AppLV maija pasākumu kalendārs

Pasākumi
30.04.2024.

Aprīļa mēnesī esam paspējuši piedzīvot gan sniegu, gan siltu laiku. Par laimi, pretēji laikapstākļiem, AppLV turpina piedāvāt stabilus un paredzamus pasākumus. Mēneša pirmajā pusē prognozējam siltas un draudzīgas sarunas mūsu kārtējā Happy Hour. Tālāk, aicinām biedrus un draugus dalīties ar savām 4. maija bildēm. Visubeidzot, turpinot mūsu uzsākto remigrantu atbalsta programmu – mēneša beigās aicinām piedalīties integrācijas pasājumā remigrantiem. Uz tikšanos!


02.05.- 18:30
 Happy HourZefīrā (Sporta iela 2)

Tiekamies  uz ikmēneša Happy Hour.


04.05.
Latvijas Neatkarības atjaunošanas diena / Baltā Galdauta Svētki

Aicinām biedrus un biedrības draugus dalīties ar savām 4. maija bildēm sūtot valdei Whatsapp vai applv@arpasaulespieredzi.lv. Fotogrāfijas var tikt publicētas mūsu sociālo mēdiju kanālos.


21.05.- 18.30
Atvērtā biedru sēde (Loze & Partneri, Valdemāra ielā 33-5)

Kā parasti, atvērtajā biedru sēdē apspriedīsim aktuālos notikumus. Ja vēlies vairāk iesaistīties organizācijas darbā, noteikti pievienojies tiešsaistē vai klātienē Loze & Partneri, Valdemāra ielā 33-5!


31. 05.- 18.30
Integrācijas pasākums remigrantiem
(LaPa muzejs, Berga Bazārs, Dzirnavu iela 84)

Biedrībā “Ar pasaules pieredzi Latvijā” uzsākts jauns un daudzsološs projekts ar mērķi sniegt atbalstu topošajiem un esošajiem remigrantiem! Jaunos remigrantus aicinām tikties ar pieredzējušiem remigrantiem, kā arī citām atslēgas personām. Laipni aicināti pievienoties ir arī remigrantu dzīvesbiedri.

AppLV biedrus aicinām atbalstīt pasākumu ar savu klātbūtni un dalīties ar savu vērtīgo pieredzi, kas jums ir palīdzējis veiksmīgi iedzīvoties Latvijā.

Pasākuma laikā būs dažas iepazīšanās aktivitātes, un tad būs brīvs laiks sarunām.

Reģistrēties: https://forms.gle/iWgTXEMW9URX5fKw7


 

Lai nepalaistu garām nākamos pasākumus, pievienojies AppLV Updates Whatsapp grupai, spiežot ŠEIT vai noskenējot QR kodu zemāk.