AppLV aprīļa pasākumu kalendārs

Pasākumi
05.04.2024.

Aprīlī esam sagatavojuši plašu aktivitāšu klāstu, ar kuru aicinām iepazīties zemāk! Uz tikšanos!

 


04.04. 18:30
 Happy Hour – Āgenskalna Tirgū

Tiekamies  uz ikmēneša Happy Hour.


13.04. 
Biedru pavasara pārgājiens

Meklē info un piesakies AppLV “Members Only” WhatsApp čatā


15.04. 18:30 – Rīgas investīciju un tūrisma aģentūra- Torņa iela 4 – 3B, Rīga 
Brain Gain: Rūta Treija – Prāta Tumšā Puse

Noziedzība ir tēma, par ko ikdienā nerunājam bieži. Mediji ziņo par jaunākajiem noziegumiem, bet sabiedrības izglītošana kriminoloģijas jautājumos notiek lēni.

Rūta Treija dalīsies zināšanās par Tiesu psiholoģijas un kriminoloģijas tēmām, kas būtu jāzin ik vienam. Noziegumi notiek mums visapkārt, tāpat mums apkārt ir daudz novēršamu situāciju, kurās mēs varam spēlēt lielu lomu – novēršot vai ziņojot par diviantu uzvedību, aizdomīgām situācijām un cilvēkiem. Nozīmīgākais tomēr ir tas, ka zināšanas šai jomā, var glābt pašu no smagām psiholoģiskām vai fizsikām traumām un pārdzīvojumiem.

Rūta Treija, Apvienotoajā Karalsitē ieguva Tiesu Psihologa grādu, un kad pēkšņi tika pieņemts lēmums atgriezties uz dzīvi Latvijā, nācās domāt, kā izmantot iegūto izglītību, valstī, kur Tiesu psiholoģijas vakances ir saskaitāmas uz vienas rokas pirkstiem. Kopš atgriešanās, Rūta veido lekcijas, kas pieejamas sabiedrībai, kur caur vieglu gandrīz stand-up pieeju stāsta par dažādiem noziegumiem un psiholoģiju aiz tiem. Kopš šā gada janvāra ir arī kriminoloģijas docētāja augstskolā.

Piesakies: https://forms.gle/DdAAVyaBdg2L3Npj9


20.04. 11:00

Atbalsta programma potenciālajiem remigrantiem (attālināti)

Biedrībā “Ar pasaules pieredzi Latvijā” uzsākts jauns un daudzsološs projekts ar mērķi sniegt atbalstu topošajiem un esošajiem remigrantiem!

Pētījumi uzrāda, ka iejusties pēc atgriešanās mājās vieglāk ir tiem remigrantiem, kas iepriekš ir labāk sagatavojušies un labāk izprot atgriešanās emocionālos aspektus.

Aicinām piedalīties atbalsta programmā diasporas pārstāvjus, kas apsver un/vai plāno atgriezties Latvijā, un vēlas emocionāli sagatavoties atgriešanās stresam.

Semināra laikā mūsu speciāliste pastāstīs par atgriešanos ietekmējošiem faktoriem un būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus par šo tēmu.

*Projektu atbalsta Latvijas Republikas Ārlietu ministrija no diasporas atbalsta projektu programmas līdzekļiem. 

Piesakies: https://forms.gle/up8v6YZ5YGRqwCjw8


23.04. 18:30 Valdemāra iela 33-5 (Loze & Partneri)

Atvērtā biedru sēde

Kā parasti, atvērtajā biedru sēdē apspriedīsim aktuālos notikumus. Ja vēlies vairāk iesaistīties organizācijas darbā, noteikti pievienojies tiešsaistē vai klātienē Loze & Partneri, Valdemāra ielā 33-5!


 

Lai nepalaistu garām nākamos pasākumus, pievienojies AppLV Updates Whatsapp grupai, spiežot ŠEIT vai noskenējot QR kodu zemāk.