PAR MUMS

Biedrība “Ar pasaules pieredzi Latvijā” (“AppLV”) rīko ikmēneša stāstu vakarus Rīgā, pasākumus reģionos un veicina remigrantu tīkla veidošanos Latvijā. Biedrība arī piedalās publiskās diskusijās par remigrantiem aktuālām tēmām, kā arī līdzdarbojas Diasporas likuma izstrādē. Biedrībā ir vairāk kā 70 biedri, toties kustībā gada laikā ir iesaistījušies vairāk nekā 4000 cilvēku – gan tie, kas jau atgriezušies Latvijā, gan tie, kas to vēlas darīt nākotnē. Biedrībā ir pirmā un vadošā uz remigrāciju vērstā organizācija Latvijā.


Paralēli ikmēneša pasākumiem “Trompetē” rīkojam diskusijas par sabiedriski svarīgām tēmām. Kā pirmo šādu pasākumu neilgi pirms 2017. gada pašvaldību vēlēšanām mēs kopīgi ar studentu korporāciju “Lettonia” noturējām debašu vakaru par partiju programmām Rīgā. Sarunu festivālā “Lampa” sadarbībā ar “Apvienību par godīgiem nodokļiem” pārrunājām remigrācijas ietekmi uz nodokļu plūsmu uz reģioniem, kā arī piedalījāmies diskusijās par uzņēmējdarbības vidi un remigrāciju Eiropas Latviešu kongresā 2017. gada jūlijā. Vairāki pasākumi ar tēmu “Digital Diaspora” jeb globāla latvieša iespējām digitālajā laikmetā tapuši arī sadarbībā ar “Digital Freedom Festival” un Latvijas investīciju un attīstības aģentūru (LIAA).


Mūs var atrast facebook – “Ar pasaules pieredzi Latvijā” facebook lapā ir gan paziņojumi par visiem mūsu pasākumiem, gan tiešraides no ikmēneša tikšanās reizēm, gan cita noderīga informācija mūsu sekotājiem. Tai pašā laikā, facebook grupa ir forums, kurā biedriem apspriesties vienam ar otru par dažādām tēmām un dalīties ar noderīgu informāciju remigrantiem. Seko lapai, pievienojies grupai, un neko nepalaidīsi garām!


“AppLV” cieši sadarbojas ar Eiropas Latviešu Apvienību (ELA), Pasaules brīvo latviešu apvienību (PBLA), Ārlietu ministriju, diasporas organizācijām, Latvijas investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), Zviedru ekonomikas augstskolu (SSE); jaunuzņēmumiem un līdzīgi domājošām biedrībām Latvijā. Vienmēr meklējam arī jaunus sadarbības partnerus un uz kopīgiem mērķiem vērstus projektus!