PAR KO BALSOT DIASPORAI?

Ieraksts no politisko debašu tiešraides “Par ko balsot diasporai?” 28.08

Reģistrācijai paredzētais sēdvietu skaits ir aizpildīts. Debatēs var skatīties klātienē, atzīmējot “Going” AppLV pasākumā facebookā. Atbrīvojoties sēdvietai tribīnēs, droši varēsiet to ieņemt!

***

Esam aicinājuši uz diskusiju politisko partiju pārstāvjus, lai uzzinātu partiju plānus un nostāju remigrācijas un sadarbības ar diasporu veicināšanā.

Pasākums plānots kā atvērta diskusija, kur sākotnēji partijas prezentēs savas nostājas remigrantiem un diasporai aktuālos jautājumos un pēc tam klātesošie varēs uzdot jebkādus sev svarīgus jautājumus un dalīties ar saviem ieteikumiem.

Biedrība ”Ar pasaules pieredzi Latvijā” šādā veidā vēlās veicināt iedzīvotāju politisko iesaisti un labāku izpratni par partiju programmām.

***
Piedalās:
– Inna Djeri, Русский Союз Латвии – Latvijas Krievu Savienība
– Jānis Bordāns, Jaunā konservatīvā partija
– Rihards Kols, Nacionālā apvienība
– Antoņina Ņenaševa, PROGRESĪVIE
– Gints Gābers, No sirds Latvijai
– Vjačeslavs Dombrovskis – Вячеслав Домбровский, SDP “Saskaņa”/СДП “Согласие”
– Daniels Pavļuts, Attīstībai / Par
– Ieva Brante, Latvijas Reģionu Apvienība
– Zanda Kalniņa-Lukaševica, Jaunā Vienotība
– Artuss Kaimiņš, Kam pieder Valsts?
– Dana Reizniece-Ozola, ZZS

Moderē: Arnis Krauze

***
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par pasākuma saturu atbild biedrība “Ar pasaules pieredzi Latvijā”.
***
Atbalsta: Loze & Partners, Pasaules Brīvo latviešu apvienība, American Latvian Association, Latvian Credit Union, Korporācija Latvia, Korporācija Fraternitas Lataviensis un Latviešu nacionālā apvienība Kanādā.

Seko līdzi arī Facebook pasākumam.

***

 

Cienījamie biedrības “Ar pasaules pieredzi Latvijā” biedri, kustības sekotāji un atbalstītāji,

Biedrība “Ar pasaules pieredzi Latvijā” uzskata, ka politiskā un sabiedriskā līdzdalība ir būtisks priekšnoteikums mūsu valsts attīstībai. Kā biedrība esam politiski neitrāli savā darbībā un uzskatos, jo vēlamies, lai mūsu organizācijā varētu iesaistīties jebkurš cilvēks, neatkarīgi no politiskās pārliecības un piederības. Jau kopš biedrības dibināšanas mūsu rindās ir biedri, kuri ir iestājušies dažādās partijās, aptverot plašu politisko spektru. Mēs lepojamies par katru, kurš ne tikai ir atgriezies Latvijā, bet arī aktīvi līdzdarbojas sabiedriskajā un politiskajā dzīvē.

Sākoties priekšvēlēšanu laikam, biedrība rūpīgi sekos līdzi, lai netiktu pārkāpti Latvijā spēkā esošie normatīvie akti attiecībā uz priekšvēlēšanu aģitāciju par labu noteiktam kandidātam. Vienlaicīgi vēlamies uzsvērt, ka kandidāta publiski paustie komentāri var nesakrist ar biedrības kopējo viedokli.

Mēs vēlreiz vēlamies visiem mūsu biedriem un atbalstītājiem atgādināt, ka biedrība “Ar pasaules pieredzi Latvijā” bija, ir un būs politiski neitrāla organizācija. Savu mērķu sasniegšanai mēs turpināsim diskusijas un sadarbību ar politikas veidotājiem Latvijā, saglabājot neitralitāti un objektivitāti atbilstoši biedrības statūtiem.

Aicinām visus Latvijas pilsoņus, īpaši diasporu, piedalīties vēlēšanās un iesaistīties mūsu valsts nākotnes veidošanā!

Cieņā

Biedrības “Ar pasaules pieredzi Latvijā” valde